...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea në garë për Alves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Chelsea në garë për Alves   Thu Jul 09, 2009 10:54 am

Chelsea planifikon t’i shesë Decon dhe Ricardo Carvalhon tek Interi për ta blerë Bruno Alvesin nga Porto.

“The Daily Express” shkruan se Blutë planifikojnë të nxjerrin 17 milionë euro nga shitja e dy portugezëve, ndërsa për ta blerë Alvesin duhet të shpenzojnë afër 20 milionë euro.

Mbrojtësi i Portos kërkohet edhe nga Barcelona dhe Real Madridi, ndërsa ai është shprehur i hapur që të luajë edhe në ligën Premier.

“Jam i hapur për t’u transferuar në Angli. Kam folur me babanë dhe agjentin tim dhe ata i dinë ambiciet e mia”, ka thënë së fundmi Alves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chelsea në garë për Alves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: