...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferrara: Do të jemi më sfidues

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ferrara: Do të jemi më sfidues   Thu Jul 09, 2009 10:58 am

Sezoni i ri i Juventusit fillon nga e enjtja me trajnerin Ciro Ferrara në krye, i cili është i bindur se udhëheqësit bardhezi po punojnë për të plotësuar të gjitha zbrazëtirat e skuadrës, e cila do të jetë sfiduese në të gjitha garat në sezonin e ri.

“Klubi ka bërë përpjekje të mëdha për ta përmirësuar skuadrën dhe për ta shmangur diferencën me Interin dhe top-skuadrat tjera evropiane”.

“Të jesh trajner i Juventusit do të thotë përgjegjësi e madhe, mirëpo kjo nuk vërehet aspak, sepse është kënaqësi të punosh me lojtarë të nivelit të lartë të cilët janë sfidues për objektiva të mëdha”, ka thënë Ferrara.

Gjatë këtij afati kalimtar, Zonja e Vjetër ka siguruar shërbimet e Diegos dhe Fabio Cannavaros, ndërsa është afër kompletimit të marrëveshjes me Felipe Melon dhe Fabio Grosson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ferrara: Do të jemi më sfidues
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: