...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mills po e shijon lirinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mills po e shijon lirinë   Thu Jul 09, 2009 1:58 pmHeather Mills është duke shijuar lirinë që nga shkurorëzimi me këngëtarin legjendar Sir Paul McCartney.
Modelja e dikurshme thotë se po ia kalon shumë mirë pas ndarjes nga legjenda e grupit “The Beatles” në vitin 2008.

“Po ia kaloj vërtet shumë mirë, përgjithësisht. Liri e shkëlqyer”, ka thënë 41-vjeçarja e cila mori 28 milionë euro pas shkurorëzimit me McCartneyn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mills po e shijon lirinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: