...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diaz do të luajë në "Green Hornet"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Diaz do të luajë në "Green Hornet"   Thu Jul 09, 2009 2:00 pmCameron Diaz është në bisedime për t’iu bashkëngjitur ekipit të aktorëve të cilët do të luajnë në adaptimin filmik të strupit komik, "Green Hornet".

Mësohet se aktorja planifikon ta luajë rolin kryesor femëror në film, krahas Seth Rogen.

Ew.com njofton se regjisor i filmit do të jetë Michel Gondry, ndërsa xhirimet do të fillojnë gjatë kësaj vere.[b] WwW.Mesohu-Ks.Ace.St
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Diaz do të luajë në "Green Hornet"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: