...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vozitësi humb pantallonat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vozitësi humb pantallonat   Thu Jul 09, 2009 2:01 pmNjë amerikan është arrestuar për shkak të vozitjes në gjendje nën ndikim të alkoolit, derisa policit i cili e ka ndaluar më së shumti ia ka tërhequr vëmendjen për faktin se ka qenë lakuriq nga beli e poshtë.

Përfaqësuesi për media në zyrën e sherifit të qarkut në Cecil në Maryland ka thënë se 41-vjeçari Jonathan Schultz në trup kishte këmishë, derisa nën krahë mbante një peshqir, pasi që siç kishte thënë ai, i kishte humbur pantallonat.

Togeri policor Bernard Chiminto ka thënë se Schultz është ndaluar të shtunën jo larg qytetit Rising Sun dhe se ishte duke vozitur 111 kilometra në orë në zonën ku shpejtësia është e kufizuar në 80 kilometra në orë.

Chiminto ka thënë se polici i cili e kishte ndaluar e kishte ndier erën e alkoolit dhe e kishte vërejtur se vozitësi ishte gjysmë i zhveshur. Schultz i kishte thënë policit se i kishte humbur pantallonat, derisa polici nuk i kishte gjetur në automjet edhe pse i kishte kërkuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Vozitësi humb pantallonat   Thu Jul 16, 2009 7:02 pm

AII MOS TISH KAN RREN PAT ME NA KNAQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vozitësi humb pantallonat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: