...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckinsale merr 30 mijë dollarë dëmshpërblim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Beckinsale merr 30 mijë dollarë dëmshpërblim   Thu Jul 09, 2009 3:12 pmKate Beckinsale ka marrë 30.000 dollarë dëmshpërblim pasi një gazetë britanike kishte shpifur se aktorja e ka humbur rolin në filmin “Barbarella” dhe është ndier shumë keq për këtë gjë.

Ylli i filmit “Van Helsing” e ka paditur gazetën “Daily Express”, e cila gabimisht kishte shkruar se aktores “i është thyer zemra” pasi që nuk e ka siguruar rolin në ribërjen e filmit të vitit 1968.

Artikulli, i cili është botuar në muajin qershor, veç tjerash kishte shkruar se humbja e këtij roli kishte qenë “një goditje e rëndë” për Beckinsale.

Mirëpo pas reagimit të avokatit të aktores, përfaqësuesit e “Daily Express” kanë kërkuar falje dhe janë shprehur të gatshëm për të paguar dënimin e caktuar nga gjykata.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beckinsale merr 30 mijë dollarë dëmshpërblim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: