...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Timberlake shkruan libër për golfin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Timberlake shkruan libër për golfin   Thu Jul 09, 2009 3:13 pmYlli i muzikës pop, Justin Timberlake, ka angazhuar një agjent për ta ndihmuar atë të botojë një libër për golfin.

Libri thuhet se do të jetë një përmbledhje kujtimesh të cilat përshkruajnë ‘kohën e Timberlake në fushën e gjelbër dhe përvojat e tij të mbledhura me garues të ndryshëm’.

Nëse Justin publikon libër për këtë sport, ai nuk do të jetë i pari prej fytyrave të famshme që e bën këtë. Në vitin 2008 edhe rokeri Alice Cooper ka shkruar një libër të titulluar “Golf Monster: A Rock 'n' Roller's Life and 12 Steps to Becoming a Golf Addict”.

Justin tashmë disa herë ka treguar dashurinë e tij për golfin ndërsa u paraqit edhe në ballinën e një reviste golfi.

“Më ka pëlqyer të dal në ballinën e revistës Golf Digest. Nuk ju gënjej, e kam kryer. Nuk kam nevojë të bëj edhe ndonjë dalje në ballinë të ndonjë reviste tjetër”, ka thënë Timberlake.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Timberlake shkruan libër për golfin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: