...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hudson në lidhje me Rodrigez?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Hudson në lidhje me Rodrigez?   Thu Jul 09, 2009 3:14 pmKate Hudson ka nxitur spekulime se është në lidhje me yllin e bejsbollit Alex Rodrigez, pasi çifti është fotografuar gjatë një mbrëmjeje romantike në New York.

Javët e fundit është spekuluar se aktorja hollivudiane është në lidhje me bejsbollistin e New York Yankees, pasi që ajo kishte përcjellë vazhdimisht ndeshjet e tij dhe ishte parë duke i brohoritur dhe duke mbështetur atë.

Ndërsa tani, “New York Post” njofton se ata janë parë së bashku në Big Apple duke sugjeruar se janë në lidhje dashurie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hudson në lidhje me Rodrigez?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: