...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo shënon hat-trick në fitoren e Corinthians

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ronaldo shënon hat-trick në fitoren e Corinthians   Thu Jul 09, 2009 3:15 pm‘Fenomeni’ Ronaldo vazhdon të impresionojë me formën e tij këtë vit, duke shënuar hat-trick në derbin e fundit brazilian, të cilin ekipi i tij Corinthians e fitoi me rezultat 4-2 ndaj Fluminense.

Ndeshja ishte e para për Corinthians që kur ky ekip fitoi Kupën e Brazilit javën e kaluar, dhe gjiganti brazilian ka treguar vlerën me edhe një fitore të rëndësishme.

Ronaldo shënoi dy gola në pjesën e parë (minuta e 24-të dhe e 35-të) dhe një tjetër në të dytën, gjashtë minuta para fundit të ndeshjes.

Golat ishin golat e tij të parë për kampionatin Braziliano, edhe pse ai kishte shënuar një seri golash në kampionatin Paulista dhe në Kupën e Brazilit, dy kampionate të cilat Corinthians i ka fituar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ronaldo shënon hat-trick në fitoren e Corinthians
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: