...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona ia ofron Puyolin, Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barcelona ia ofron Puyolin, Cityt   Thu Jul 09, 2009 3:16 pm

Manchester City ka refuzuar rastin për të nënshkruar me kapitenin e Barcelonës, Carles Puyol.

Sipas The Independent, Barcelona ia ka ofruar mbrojtësin Manchester Cityt, por klubi anglez nuk ka qenë i interesuar për shërbimet e spanjollit.

Barcelona dëshiron të shesë një pjesë të lojtarëve për të krijuar një fond për blerje të reja, ku cak kryesor duket se është Cesc Fabregas nga Arsenali.

Manchester City është në kërkim të një lojtari tjetër të Barcelonës, sulmuesin më të mirë të kësaj skuadre, Samuel Eto’o. Ndërkohë Barcelona thuhet se bën plane të shesë për një çmim të favorshëm edhe mesfushorin Yaya Toure.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcelona ia ofron Puyolin, Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: