...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moore tërhiqet nga roli i Hillaryt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Moore tërhiqet nga roli i Hillaryt   Thu Jul 09, 2009 3:22 pmJulianne Moore është tërhequr nga roli i ish-Zonjës së Parë të SHBA-ve, Hillary Clinton, për shkak të konfliktit të orarit.

Moore duhej të luante krahas Dennis Quaid (i cili do të luajë rolin e ish-Presidentit amerikan Bill Clinton) në filmin “The Special Relationship”, mirëpo aktorja është tërhequr nga projekti për shkak të obligimeve tjera, derisa të njëjtën gjë e kishte bërë edhe regjisori Peter Morgan disa javë më parë.

Ndërkohë, në vend të Moore do të paraqitet aktorja Hope Davis, derisa regjinë do ta bëjë filmbërësi britanik Richard Loncraine.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Moore tërhiqet nga roli i Hillaryt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: