...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1 trick i vogel tek msg plusi :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: 1 trick i vogel tek msg plusi :)   Mon Apr 27, 2009 10:11 pm

1 trick i vogel tek msg plusi

Kshtu bro's kur ju lini nje mesazh dmth automatik e keni pare qe kur dikush te shkruan e ju keni vendosur AutoMessage. ateher ati automatikisht i del keshtu porosia...

Kodi:
AutoMessage : sjom ktu ( ose mesazhi se qfar keni lene ju )nese ne deshirojm qe perpara te mos del..

Kodi:
AutoMessagepor vetem..

Kodi:
sjom ktu ( ose mesazhi se qfar keni lene ju )ateher duhet me vepru, kur te shkrujsh mesazhin privat vetem e vendos nje (/) ja si do te duket mesazhi

Kodi: / sjom ktu ( ose mesazhi se qfar keni lene ju )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 trick i vogel tek msg plusi :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: