...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tradhtiaaa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Tradhtiaaa   Thu Jul 09, 2009 9:35 pm

Nje burre dhe grua te martuar prej 45-vjetesh vendosin ti tregojne te gjitha
gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3-here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kam tradhetuar 2-here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluar asaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke i thene:"Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
anonimja
VizitorMesazhTitulli: bukur   Thu Nov 04, 2010 6:15 pm

i lexova disa nga to dhe cene shume qesharake.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tradhtiaaa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: