...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez i kënaqur me nënshkrimin e kontratës së Gerrard

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Benitez i kënaqur me nënshkrimin e kontratës së Gerrard   Fri Jul 10, 2009 8:33 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, është i kënaqur që Steven Gerrard ka nënshkruar vazhdimin dyvjeçar të marrëveshjes me Liverpoolin.

Kapiteni ka arritur marrëveshje me drejtuesit e Liverpoolit që nga muaji prill dhe e nënshkroi atë këtë javë, duke i dhënë besimin ekipit të tij deri në vitin 2013.

“Këtë verë e kemi harxhuar për t’i siguruar lojtarët ekzistues me marrëveshje të reja. Vërtet është mirë të mbahen në skuadër lojtarë si Kuyt, Ager, Torres, Benayoun dhe Steve. Ata janë këtu dhe klubi tash ka vërtet një të ardhme të mirë”, ka thënë Benitez.

“Vërtet jemi të kënaqur. Kemi futbollistë vërtet të mirë, të cilët dëshirojnë të mbeten, të fitojnë dhe të garojnë. Porosia është e qartë edhe këtë vit, të jemi sfidues për titull dhe të luftojmë deri në fund. Nëse mund të luftojmë për trofe do të jetë fantastike”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benitez i kënaqur me nënshkrimin e kontratës së Gerrard
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: