...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rosicky optimist për rikthimin në fushë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Rosicky optimist për rikthimin në fushë   Fri Jul 10, 2009 8:34 am

Mesfushori i Arsenalit, Tomas Rosicky, shpreson se do të rikthehet në ekipin e Arsenalit që në javët e para të kampionatit të ri.

Çeku nuk ka luajtur po thuajse 18 muaj që kur u lëndua në ndeshjen kundër Newcastle në janar të vitit 2008. 28-vjeçari së fundi i ka filluar përgatitjet me topçinjtë dhe pret të rikthehet në lojë në vjeshtë.

“Mendoj se do të rikthehem në vjeshtë. Sipas trajnerit tim të fitnesit kam mundur të luajë edhe në fund të sezonit të kaluar. Nga stërvitjet ishte e qartë se mund të luaj, edhe pse ndoshta jo 90 minuta të plota”, ka thënë Rosicky.

“Por klubi vendosi të mos luaj. Ata e panë se jam ok, por ndoshta nuk deshën të rrezikojnë. Derisa nuk e luaj së paku një ndeshje të sezoni nuk mund të them se si janë shanset e mia”, ka shtuar çeku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rosicky optimist për rikthimin në fushë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: