...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Deco i gatshëm të qëndrojë në Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Deco i gatshëm të qëndrojë në Chelsea   Fri Jul 10, 2009 8:34 am

Mesfushori portugez Deco, është i gatshëm të mbetet në Stamford Bridge, por shpreson se disa gjëra do të ndryshojnë.

Deco së fundi është lidhur me një largim nga Liga Premier, pas një sezoni të parë zhgënjyes te klubi londinez.

Edhe pse shënoi në dy ndeshjet e tij të para me blutë, Deco u shoqërua me lëndime gjatë vazhdimit të sezonit për dhe pati vetëm tri paraqitje nën drejtimin e Guus Hiddink.

“Jam ca i lodhur nga Evropa, por për respekt të Chelseat do të mbetem në këtë kontinent edhe pak. Kam oferta nga disa klube, por nëse qëndroj në Chelsea e rëndësishme është që disa gjëra të ndryshojnë, pasi ato që ndodhën vitin e kaluar nuk më pëlqyen”, ka thënë Deco.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Deco i gatshëm të qëndrojë në Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: