...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan?   Fri Jul 10, 2009 8:35 am

Goal.com njofton se Barcelona dhe Valencia kanë arritur marrëveshje, sipas të cilës David Villa do të luajë në Camp Nou nga sezoni i ardhshëm.

Një burim i afërt me skuadrën katalunase ka thënë se sulmuesi spanjoll e ka realizuar dëshirën e tij dhe gjatë këtij afati kalimtar do të transferohet te trekampionët.

Për shërbimet i Villas ishte i interesuar edhe Real Madridi, mirëpo Mbretërit hoqën dorë pasi që drejtuesit e Los Che deklaruan se ai nuk është në shitje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: