...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Behrami po kthehet dalëngadalë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Behrami po kthehet dalëngadalë   Fri Jul 10, 2009 8:36 am

Mesfushorti i West Ham United, Valon Behrami, ka filluar të stërvitet sërish pas lëndimit që pësoi në marsin e këtij viti.

“Rikthimi është një ndjenjë e mirë. Kur ndjehesh se je pjesë e skuadrës, secilën herë që kthehesh është kënaqësi”.

“Nëse shkon në stërvitje dhe nuk ndjehesh mirë, nuk është lehtë, mirëpo këtu të gjithë janë të lumtur. Unë jam përshtatur shumë shpejt këtu”, ka thënë mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane duke shtuar se shpreson që të jep më të mirën nga vetja në sezonin e ri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Behrami po kthehet dalëngadalë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: