...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cairo konfirmon ofertat për Xhemajlin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cairo konfirmon ofertat për Xhemajlin   Fri Jul 10, 2009 8:36 am

Presidenti i Torinos, Urbano Cairo, ka folur për mesfushorin tetovar me pasaportë zvicerane, Blerim Xhemajli, i cili ishte njëri nga lojtarët më të mirë të Torinos në sezonin që shkoi, përkundër se Toro kaloi në Serie B.

“Tani për tani Xhemajli është në merkato, por ne do të kishim dashur ta mbanim. Do të na pëlqente edhe një marrëveshje bashkëpronësie. Paratë janë të rëndësishme, mirëpo ata që largohen duhet të zëvendësohen”.

“Xhemajli ka shumë oferta të rëndësishme, mirëpo pas humbjes së Cesare Natalit dhe Ignazio Abates, humbja e Xhemajlit do të ishte një shenjë dobësie e klubit”, ka thënë Cairo për “Toronews”.

Skuadrat të cilat janë më të interesuara për 23-vjeçarin janë Fiorentina dhe Udinese, ndërsa duke ditur pozitën e Torinos, shumë lehtë mund ta shohim Xhemajlin të luajë në Serie A.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cairo konfirmon ofertat për Xhemajlin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: