...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Inzaghi porosit Pirlon të refuzojë Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Inzaghi porosit Pirlon të refuzojë Chelsean   Fri Jul 10, 2009 1:56 pm

Sulmuesi i Milanit, Pippo Inzaghi, thotë se ai është duke u munduar ta bindë bashkë-lojtarin e tij Andrea Pirlo të mos largohet nga Milani për Chelsean.

“Flas me të çdo ditë, i them të mos shkojë. Por ajo është zgjidhje e tij, mendoj se Leonardo po ashtu dëshiron që ai të mbetet dhe shpresoj se Andrea nuk të largohet”, ka thënë Inzaghi.

“Milani është në rrugë të duhur. Të rinjtë janë mënyra për të ecur përpara, e ardhmja e këtij ekipi, dhe besoj se ata e kanë mentalitetin e duhur për ta kuptuar atë”, ka përfunduar 35-vjeçari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Inzaghi porosit Pirlon të refuzojë Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: