...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Valdano: Do të kërkojë kohë stabilizimi i ekipit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Valdano: Do të kërkojë kohë stabilizimi i ekipit   Sat Jul 11, 2009 11:34 am

Drejtori gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, ka thënë se nuk do të jetë dështim nëse Reali nuk arrin në finalen e Ligës së Kampionëve që sezonin e ardhshëm zhvillohet në Santiago Bernabeu.

“Nuk do të jetë dështim nëse nuk do të arrinim në finalen e Ligës së Kampionëve. Jam i vetëdijshëm se sa kohë do të marrë për të krijuar një ekip harmonik, kur të jemi një ekip i vërtet”, ka thënë Valdano.

“Të blejmë dhe të shesim është gjë shumë e komplikuar për momentin. Kemi ardhur me shumë vendosmëri dhe kemi qenë në gjendje të blejmë lojtarë shumë të rëndësishëm. Por gjëja më e pakënaqshme është të shesim lojtarët të cilët ëndërrojnë të vazhdojnë në Real Madrid”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Valdano: Do të kërkojë kohë stabilizimi i ekipit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: