...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laporta: Fabregas opsioni i dytë pas Ribery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Laporta: Fabregas opsioni i dytë pas Ribery   Sat Jul 11, 2009 11:47 am

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka zbuluar se klubi do të kthehet kah mesfushori i Arsenalit, Cesc Fabregas, vetëm nëse dështon në tentimin për të nënshkruar me mesfushorin e Bayern Munichut, Franck Ribery.

Kampioni i Spanjës dhe Evropës vazhdimisht është lidhur me një transferim të Fabregas dhe u raportua se do të bëjë një ofertë prej 45 milionë eurosh për lojtarin. Megjithatë Laporta thotë se Ribery është kryesor në listën e dëshirave të blaugranëve.

“Ribery ishte lojtari për të cilin ishim të interesuar për një çmim logjik, por Bayern nuk dëshiron ta shesë atë. Nëse ata janë të interesuar ta shesin, ne jemi të interesuar ta blejmë, por nëse jo, atëherë do të duhet të shikojmë kah Fabregas”, ka thënë Laporta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Laporta: Fabregas opsioni i dytë pas Ribery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: