...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City i jep ultimatum Etoos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City i jep ultimatum Etoos   Sat Jul 11, 2009 11:48 am

Mediat angleze përcjellin lajmin se ekipi i Manchester Cityt i ka dhënë ultimatum prej 24 orësh sulmuesit të Barcelonës Samuel Eto’o për të vendosur nëse do ta pranojë ofertën e tyre dhe të bëhet futbollisti me pagën më të madhe.

City pret po thuajse dy javë që Eto’o të thotë “Po”, për ta kompletuar transferimin tij. Por sipas Daily Mirror, Mark Hughes nuk planifikon të presë edhe shumë dhe e ka paralajmëruar sulmuesin se mund të kthehet kah lojtarë të tjerë.

Klubi anglez beson se oferta me pagë prej më shumë se 200 mijë funtesh në javë është e mjaftueshme për ta tërhequr sulmuesin, por City ka frikë se tash kamerunasi do të mundohet ta tërheqë vëmendjen e ndonjë klubi tjetër.

Mirror thotë se Eto’o, kontrata e të cilit me Barcelonën skadon në fund të sezonit të ri, është në pritje të ofertave tjera, sipas mundësisë Chelseat, edhe pse kjo është pak e besueshme për shkak të kërkesave të larta të lojtarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City i jep ultimatum Etoos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: