...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ibrahimovic do ta marrë numrin 10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ibrahimovic do ta marrë numrin 10   Sat Jul 11, 2009 11:49 am

Mediat italiane shkruajnë se Zlatan Ibrahimovic do të jetë edhe në sezonin tjetër pjesë e Interit dhe do ta mbajë fanellën me numër 10.

Nerazurët sot rikthehen në stërvitje për t’u përgatitur për sezonin e ri. Edhe krahas shumë spekulimeve për të ardhmen e sulmuesit suedez, Ibrahimovic ende është pjesë e Interit dhe do të udhëtojë me ekipin në turneun në SHBA.

Krahas kësaj, Sky Sport Italia shkruan se Ibra në sezonin e ardhshëm do ta mbajë numrin 10, që në të kaluarën e kishin mbajtur edhe legjendat si Ronaldo dhe Roberto Baggio.

10-shja në sezonet e fundit i takoi Adrianos, por që kur braziliani u largua nga Giuseppe Meazza në muajin prill, ky numër është i lirë dhe tash do t’i takojë Ibrahimovic.

Numri 8, të cilin deri tash e ka mbatur Ibrahimovic, me siguri se do t’i takojë përforcimit të ri Thiago Motta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibrahimovic do ta marrë numrin 10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: