...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Walcott: Sezonin e ardhshëm duam trofe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Walcott: Sezonin e ardhshëm duam trofe   Sat Jul 11, 2009 11:50 am

Sulmuesi i Arsenalit dhe kombëtares angleze, Theo Walcott, beson se klubi është mësuar me sezonet e kaluara dhe tash është i gatshëm të sfidojë për tituj të mëdhenj.

“Ishte një lakore e mirë e mësimit për të gjithë ne, por viti tjetër është për trofe. Shpresojmë se kemi bërë disa vite përvojë tash dhe mund të punojmë pak për fansat”, ka thënë Walcott.

“Për mua ishte një sezon me ngritje dhe ulje. Kurrë nuk mund të keni një sezon perfekt, por unë jam i lumtur që lëndimi im është e kaluar, andaj mund të rikthehem në Arsenal dhe të fitoj”, ka shtuar anglezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Walcott: Sezonin e ardhshëm duam trofe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: