...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho: Nuk kam frikë nga askush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mourinho: Nuk kam frikë nga askush   Sat Jul 11, 2009 11:51 am

Jose Mourinho është rikthyer në përgatitje për sezoni i ri, por duket se është po ai i vjetri, duke lëshuar fjalë për Milanin, Juventusin, Real Madridin si dhe menaxherin e ri të Chelseat, Carlo Ancelottin.

“Nuk kam asgjë për të thënë për Realin. Ne mund të mos luajmë kurrë me ta këtë sezon. Nuk kam frikë nga ta. Nuk kam frikë as nga ekipet italiane. Ajo çfarë po bëjnë ata është normale. Secili dëshiron të përmirësohet dhe kjo është e dukshme”, ka thënë Mourinho.

Mourinho po ashtu i ka përshkruar disa pyetje të gazetarëve si homoseksuale. “Pyetjet tuaja më duken gej”, është përgjigjur Mourinho kur është pyetur dy herë se çfarë lloj mbrojtësi dëshiron.

I pyetur nëse trajneri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, do t’ia dalë në ish-klubin e tij, portugezi ka qenë i shpejtë, “Ancelotti nuk është shoku im”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mourinho: Nuk kam frikë nga askush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: