...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reali pranon ofertën e Stuttgatit për Huntelaar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Reali pranon ofertën e Stuttgatit për Huntelaar   Sat Jul 11, 2009 11:51 am

Mediat spanjolle kanë bërë të ditur se Real Madridi ka pranuar ofertën prej 20 milionë euro të ekipit të Bundesligës, Stuttgart, për sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar, i cili nuk bën pjesë në planet e trajnerit të ri Manuel Pellegrini.

“Është e vërtetë se ka negociata me Stuttgart për Huntelaar, të cilat janë në një stad të avancuar dhe ne jemi në një pikë kur vetë lojtari duhet ta marrë vendimin rreth kësaj çështje”, ka thënë drejtori sportiv i Realit, Miguel Pardeza.

“Jorge Valdano do të bisedojë me të për ta informuar për situatën dhe për ta mësuar qëndrimin e tij. Fjala e fundit do t’i takojë Huntelaar”, ka shtuar Pardeza.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Reali pranon ofertën e Stuttgatit për Huntelaar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: