...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zyrtare: City heq dorë nga Samuel Eto'o

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Zyrtare: City heq dorë nga Samuel Eto'o   Sat Jul 11, 2009 11:52 am

Manchester City ka konfirmuar se që sonte i ka dhënë fund përpjekjes për të angazhuar sulmuesin e Barcelonës, Samuel Eto'o, të cilin klubi anglez ishte në rrugë për ta bërë lojtarin më të paguar në botë.

“Samuel Eto’o padyshim se është një lojtar i mirë, por rrethanat përqark tij ishin të tilla që marrëveshja nuk mundi të kompletohet. Tash mendojmë se është koha për të ndjekur aventura të tjera dhe kemi një plan transferues të qartë dhe strategjik, të cilin vazhdojmë ta ndjekim”, ka thënë drejtori ekzekutiv, Garry Cook.

Klubi anglez thuhet se kishte bërë ofertë prej rreth 25 milionë eurosh për lojtarin, dhe u raportua se ishte i gatshëm t’i ofronte atij pagë prej 200 miljë funte në javë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zyrtare: City heq dorë nga Samuel Eto'o
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: