...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shields rikthehet në ekranin e madh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Shields rikthehet në ekranin e madh   Sat Jul 11, 2009 11:58 am

[img]http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0710102229267_m.jpg[/img]

Modelja e shndërruar në aktore, Brooke Shields, do të bëjë rikthimin në kinema pasi ka siguruar rolin e saj të parë të madh në 10 vite.

Karriera e yllit të filmit “Blue Lagoon”, është kufizuar në role televizive viteve të fundit, me paraqitje në “Nip/Tuck”, “Law & Order: Criminal Intent”, “Two and a Half Men”, dhe së fundi edhe “Lipstick Jungle”.

Por e freskët nga përkujtimi emocional për mikun e ndjerë Michael Jackson në Los Angeles, Shield ka siguruar rol në komedinë Furry Vengeance.

Filmi në të cilin ajo do të luajë gruan e Brendan Fraser, ndjek një zhvillues të patundshmërive dhe problemet e tij familjare. Filmi i fundit i madh i Shields ishte në vitin 1999, “Black and White”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Shields rikthehet në ekranin e madh   Thu Dec 10, 2009 10:28 pm

Drilchoo.Hack shkruajti:


Modelja e shndërruar në aktore, Brooke Shields, do të bëjë rikthimin në kinema pasi ka siguruar rolin e saj të parë të madh në 10 vite.

Karriera e yllit të filmit “Blue Lagoon”, është kufizuar në role televizive viteve të fundit, me paraqitje në “Nip/Tuck”, “Law & Order: Criminal Intent”, “Two and a Half Men”, dhe së fundi edhe “Lipstick Jungle”.

Por e freskët nga përkujtimi emocional për mikun e ndjerë Michael Jackson në Los Angeles, Shield ka siguruar rol në komedinë Furry Vengeance.

Filmi në të cilin ajo do të luajë gruan e Brendan Fraser, ndjek një zhvillues të patundshmërive dhe problemet e tij familjare. Filmi i fundit i madh i Shields ishte në vitin 1999, “Black and White”.

pse spo bajn linkat ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shields rikthehet në ekranin e madh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: