...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 wWw.DhG-ForuM.TK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: wWw.DhG-ForuM.TK   Sun Aug 16, 2009 9:24 am

pershendetje antar te dashur te ktije forumi..
se pari ju pershendes dhe ju them tkaloni mir ne kete forum..


forumi im eshte.. ky me keto mundesi..

sms falas ne ter boten
muzika treja hitet 2009
lojera dhe argetime me tema te ndryshme..
feja muslimane dhe feja katolike debate te ndryshme..
Tutoriale&Mesime etjj....

antari mej ri: lindo
ju pershendes ju preferoj te vizitoni

www.DhG-Forum.TK DhG-Forum.TK


p/s linkun e ueb faqes mund te hyn nje antar dhe ta prezentoj tek reklama kaloni mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
wWw.DhG-ForuM.TK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Reklamo Faqen Tuaj Ketu-
Kërce tek: