...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 erdha edhe un

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: erdha edhe un   Tue Aug 25, 2009 1:01 am

un jom Anxa
e gjeta ket FOrum pej Googles
dhe n'fund ju pershendes t'gjithve
met mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Sat Oct 10, 2009 12:10 pm

MiR se nA erdhE AnxaA Met Mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HotDC
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Thu Jan 07, 2010 7:07 pm

Anxa shkruajti:
un jom Anxa
e gjeta ket FOrum pej Googles
dhe n'fund ju pershendes t'gjithve
met mira
Mir Se Erdhe Anxa Klm Në Ketë Forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha edhe un
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: