...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Killer-boy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Killer-boy
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Join date : 08/09/2009

MesazhTitulli: Killer-boy   Tue Sep 08, 2009 5:33 pm

une jam valon !!!!! nga peja jam 12 vjeqar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Killer-boy   Sat Oct 10, 2009 12:10 pm

Valon Mir se ke ardh Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HotDC
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 07/01/2010

MesazhTitulli: Re: Killer-boy   Thu Jan 07, 2010 7:20 pm

Mir Se Erdhe Valon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gentrit
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Re: Killer-boy   Mon Jan 11, 2010 11:39 pm

une jam gentrit nga vushtrrija jam 16 vjeqar po ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Killer-boy   Wed Jan 13, 2010 11:21 pm

Mir se vjen edhe ti gentrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Killer-boy   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Killer-boy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: