...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Dergojm Sms Per userav te Gmx

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinnDo'S
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Si Te Dergojm Sms Per userav te Gmx   Thu Sep 10, 2009 5:02 pm

Ja Ktu do tju tregoj se si te dergoni sms permes userav te gmx-account..
Userat Mund Ti Gjeni !! KETU !!

Se pari Vizitojm web faqen www.gmx.net dhe veprojm sipas fotos nr.1Pasi te logohemi ne anen e djathte kemi SMS und MMS aty klikojm....


Dhe ja del tani keshtyt Prap veproni sikurse ne fotoDhe Ne Fund E ke Sms nachritcen senden klikon aty tani mbas asaj ta qet aty se a deshiron ta dergosh ket sms a po a jo ti duhet ja senden edhe sms deroghet me sukses

Met Mira

Tuto By LinnDo'$ Arlind Berisha....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Dergojm Sms Per userav te Gmx
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: