...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qe 2 Scripts per vjedhjen e Passworda-ve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Qe 2 Scripts per vjedhjen e Passworda-ve   Mon Apr 27, 2009 10:19 pm

Qe dy Scripts per vjedhjen e Passworda-ve Nashti ju kryn pun


Linki 1:
http://www.speedyshare.com/647304826.html

Linki 2:
sendspace.com q2j7a2


Linki 3:

rapidshare.com/files/12129049...worda.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Qe 2 Scripts per vjedhjen e Passworda-ve   Tue Aug 25, 2009 2:20 am

linku i 1-3-sjon ka boojn a munesh me i qit edhe niher broo plss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qe 2 Scripts per vjedhjen e Passworda-ve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: