...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Llolipop hueuheuh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Maqifshinanen
Baned
Baned


Numri i postimeve : 1
Join date : 13/01/2010

MesazhTitulli: Llolipop hueuheuh   Wed Jan 13, 2010 11:27 pm

Tung tung une jam ni kastravec i madh mut jam e sene vene hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: Llolipop hueuheuh   Wed Jan 13, 2010 11:28 pm

Chit Chat ke bo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Llolipop hueuheuh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Shporta E Forumit :: Shporta E Forumit-
Kërce tek: