...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kerkes per pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
hafizi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 08/02/2010

MesazhTitulli: kerkes per pc   Mon Feb 08, 2010 3:52 am

a din dikush mem tregu se qysh muj me lan nje foto qe mem dal teproperties te my computer ne faqen general ne te djatht te te dhenave per procesor e ram.dmth nen nje ikon te kompjutert.ket e kam pa menje pc po nuk e di s si e ka vendos nese din dikush mem tregu ja di per nder klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kerkes per pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kerkesat, Pytjet & Pergjigjiet-
Kërce tek: