...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 www.nocoment.ning.com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
misspink
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Join date : 16/03/2010
Age : 24

MesazhTitulli: www.nocoment.ning.com   Tue Mar 16, 2010 7:35 pm

[i]www.nocoment.ning.com Very Happy mund te regjistroheni eshte falas per te gjithe... Embarassed
kritikat jan te mirseardhura cheers
Arrow www.nocoment.ning.com Arrow
lol!www.nocoment.ning.com lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ncoment.ning.com
 
www.nocoment.ning.com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Reklamo Faqen Tuaj Ketu-
Kërce tek: