...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 aN` iiiOOmm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
misspink
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Join date : 16/03/2010
Age : 23

MesazhTitulli: aN` iiiOOmm   Tue Mar 16, 2010 8:12 pm

tung...!!!
iiiOOom ana nga pz(prizreni)
jam 15 vjeqare Razz
jam ne shkollen e mesme te mjeksis ,,LUCIANO MOTRONI"
Drejtimi :farmaci lol!
me vjen mirree qe jam pjese e ketij forumi Very Happy cheers
kaq per muaa... flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ncoment.ning.com
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Re: aN` iiiOOmm   Thu May 20, 2010 8:55 pm

Mir se na Vjen ana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
aN` iiiOOmm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Prezantohu Ne Forum-
Kërce tek: