...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a munet me mem tregu dikush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
egzon.-
VizitorMesazhTitulli: a munet me mem tregu dikush   Fri Apr 09, 2010 3:21 pm

a munet mem tregu dikush per msn e kom ndru pasin e msn edhe e kom haru gjush muna me rrikthu dyqysh pls kush munet mem ndimu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: a munet me mem tregu dikush   Tue Aug 16, 2011 4:57 pm

po shkon dost www.hotmail .com a me live ame qka e ki edhe e shkrun pasin e vjeter qka e ke pas inbozi qelet edhe e ndrron e vnon te riun ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
a munet me mem tregu dikush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kerkesat, Pytjet & Pergjigjiet-
Kërce tek: