...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si ta bejm nudge me muzik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gon.x
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 10/05/2010

MesazhTitulli: si ta bejm nudge me muzik   Mon May 10, 2010 6:40 pm

Vendosa qe tju tregoj se si me lon muziken te cilen deshiron ty kur te qon dikush nudge ne msn !

Shkojm : Hapim Msn-n edhe klikojm mbi nickun dhe shkojm Options pastaj Alerts and Sounds dhe me posht aty e selektojm Nudge dhe klikojm Browse...

dhe shkojm te folderi qe e keni muziken dhe e bejm Open .

Kur te qon dikush nudge ne msn ja nis muzika qe e ke lon ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si ta bejm nudge me muzik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: