...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per te eliminuar Hijen blu ne ikonat ne Desktop

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gon.x
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 10/05/2010

MesazhTitulli: Per te eliminuar Hijen blu ne ikonat ne Desktop   Mon May 10, 2010 6:44 pm

Per te eliminuar Hijen blu ne ikonat ne Desktop

Ne shume raste ne desktop na shfaqen te gjitha ikonat me nje ngjyre blu (duken sikur jane te selektuara).
Per ta hequr kete:
Klikoni me te Djathten ne My Computer > Properties > Advanced >Settings ne Visual effects.
Pjesa "Use drop shadows on icon labels on the Desktop te jete e selektuar dhe shtypni OK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per te eliminuar Hijen blu ne ikonat ne Desktop
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: