...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese doni qe PC_n tuaj ta perdorni vetem ju..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gon.x
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 10/05/2010

MesazhTitulli: Nese doni qe PC_n tuaj ta perdorni vetem ju..   Mon May 10, 2010 6:53 pm

KeyLemon-Home Shkarkoni ket program dhe instalojeni,
pasi ta keni instaluar shikoni kameren a e keni ne rregull, pastaj hapni programin ( ky funksionin ne 32 bit windows xp ), dhe pasi ta hapni, fotografoni fytyren tuaj para Kameres, dhe restartoni PC-n, pas restartimit do tju kerkoj passwordin, at'her afroni fytyren e juaj para kameres dhe do te aktiviziohet , dhe do te hapet kompjuteri..

linku
http://www.keylemon.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese doni qe PC_n tuaj ta perdorni vetem ju..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: