...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 barcoletaaa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: barcoletaaa   Mon Apr 27, 2009 10:22 pm

Shpirti
I troket Hysenit vdekja në derë:
- Kam ardhur për shpirtin tënd.
Hyseni kthehet, dhe bërtet:
- Razë, shpirt, po të lyp dikush.
Pushimi
Pyet Rrusta babanë:
- Babë, sa ka gjasa që këtë vit të shkojmë në det?
E babai ia kthen:
- Po shiko djalo, 40 për qind do të shkojmë, e 100 për qind nuk do të shkojmë!
Frika nga gruaja!
I ankohet punëtori shefit të një ndërmarrje private:
- Do të më mbys gruaja nëse nuk ma rritni rrogën!
- E mua do të më mbyt e imja nëse ua rris – i thotë ai.
Virgjëria
Pyesin Rrustën nëse Faza ka qenë e virgjër kur është martuar për të, e ai si i habitur përgjigjet:
- Valla, as vet se di. Do po thonë që ka qenë, e do jo.
Të gjitha ngadalë
U flet mësuesja nxënësve:
- Ju shkruani ngadalë, ngadalë numëroni, ngadalë mendoni... A ka ndonjë gjë që bëni shpejt?
Ia kthen Shuli:
- Shpejt lodhemi mësuese!
Rrusta vozitës
Punësohet Rrusta si shofer autobusi. Në përcaktimin e punëve shefi i thotë:
- Rrustë, do të duhet të paguash edhe biletat.
Rrusta thotë:
- S’ka problem.
Të njëjtën ditë Rrusta bie në një greminë dhe e bën autobusin copë-copë. Vjen shefi në spital për ta vizituar dhe e pyet se si ngjau aksidenti. Rrusta i përgjigjet:
- Nuk kam lidhje, unë isha në pjesën e prapme të autobusit duke paguar biletat.
Impotenca dhe buka
Dëgjon diku gjyshi se buka është shumë e mirë kundër impotencës, prandaj mësynë në furrë:
- Ju lutem 5 kilogramë bukë!
Furrtari:
- Po çka po ju duhen gjithë kjo bukë, do t’ju forcohet!
- 15 kilogramë atëherë!
Shurupi
Vjen burri në shtëpi dhe menjëherë e dërgon gruan në krevat.
Seksi ecën mirë, derisa gruaja nuk ia nis të kollitet.
Burri i egërsuar kërcen nga krevati dhe bërtet:
- I dhashë tërë ato para për Viagran, e t’i nuk je në gjendje të blesh një shurup të thjeshtë për koll.
Spermatozoidet
Derisa dy spermatozoid ecin rrugës, njërin e shkel automjeti.
Tjetri ia kthen:
- "Valla more jaran, prej teje kurrë njeri nuk mund del".
Qeni me një sy
Ecin dy biondina dhe njëra i thotë tjetrës:
-Ej, këqyre atë qen me një sy!.
Biondina tjetër e mbulon njërin sy me dorë dhe thotë:
-Ku, ku?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
barcoletaaa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: