...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 create server pa ip reale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
pepi_h4ck
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 30/09/2009

MesazhTitulli: create server pa ip reale   Fri May 28, 2010 2:30 pm

Create Server
bo server pa pas ip reale hiqq

Hapi i par : hape server.exe
hapi i 2: ku po don me instalu
hapi 3 : hapen disa ju vetem prisni edhe do ip jav qet qe ju ndrrohen juv bohen reale
hapi 4: pasi te instalohet krejt instalo patchin

Tuto by : a|B [from germany] e perkthyme ne shqip nga disa antar

download : sendspace.com w16t8h
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
create server pa ip reale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: