...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hackojm nje faqe brenda 50 sekonave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si te hackojm nje faqe brenda 50 sekonave   Mon Apr 27, 2009 10:34 pm

-Nje nder menyrat me te leta per te hackuar web site osht kjo menyr te cilen tash do te jua tregoj- [Hack-04.Tk - Staff].


-Shkojmee.....

-E shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp si ne foto nr1.

-Dhe klikoje Google serhach dhe do te na shfaqen shum linka si ne foton nr2.

-Edhe klikon te ky linku qe eshte i nevijuar te foto nr2 edhe mandej kur klikon ta qet ni faqe ku duhet me shkruajtur Username: dhe Pasdword ti ne te dy katroret e shkruj ne te parin e shkrun te username:admin dhe te Paswordi apet admin po ka raste qe ban edhe ne te dyat me shkru password ja shikoje foton nr3.

-Dhe masi ta llogaritesh qe te del pasi mir edhe mundesh me hack krejt Ne foto nr4.

Hackim te kendshemmm.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te hackojm nje faqe brenda 50 sekonave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: