...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prish CS Servera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Prish CS Servera   Tue Apr 28, 2009 12:23 pm

Tasht do tju tregoj se si te rrezojme CS servera ...
Na nevoitet nje tool i cili quhet Ipwn Ddoser
ate mund ta shkarojme ketu :
sendspace.com aqp9bs

Tasht shkojm e shikojme tutorialin dhe veproni simbas tutorialit
Shkarko Tuto :
rapidshare.com/files/19032815...erver_TUto.rar
Passwordi osht : ilyrianwarrior.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Prish CS Servera   Tue Aug 25, 2009 2:17 am

a kishe mujt qit linkun e 2-t me qit edhe niher broo

Error
The file could not be found. Please check the download link.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
universal
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 11/03/2010

MesazhTitulli: Re: Prish CS Servera   Fri Mar 12, 2010 2:22 pm

Jepe ate pasw te sakte po deshe vllai se spo ben me e konvertu vallai:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prish CS Servera   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prish CS Servera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: