...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fito pare ne net.Me klikime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fito pare ne net.Me klikime   Tue Apr 28, 2009 12:25 pm

Fito pare ne net.. duke klikuar pune e lehte cdo 24 ore klikoni reklamat ne accountin tuaj Dhe kur ti boni 6 EURO. ja dergojn ne accountin kospay.com ju i pritni der sa te ju bohen 8 EURO edhe mundeni me ble RapidShare account per 1 muaj


1.Hyn hap nje account i cili eshte free https://www.kospay.com/members/signup.htm

2.Tash hapim nje account ne http://www.kosovabux.net/regjistrohu.php?r=behari123 aty tek KosPay E-mail japim adresen cilen e keni hap ne fillim prej kospay


3.Pasi te hapni accountin shkojm lart majtas Shfleto Reklamat i keni 10 reklama me i kliko duke pritur ka 30 sekonda secilen

3.JA FOTO. ajo qe eshte me vize ne mes eshte e klikuar njeher pastaj vazhdojm me rend secilen e presim 30 seconda.. Mas 30 sekondave ja qet Done.. si foto poshte
Ne pc tuaj mundeni vetem 1 user me hap e kur ta formatizoni pc mundeni edhe 1 here.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Fito pare ne net.Me klikime   Tue Aug 25, 2009 2:16 am

shum shum faleminderit man per ket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
plutoni
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 28/04/2010

MesazhTitulli: Re: Fito pare ne net.Me klikime   Wed Apr 28, 2010 6:17 pm

mer man une jom regjistru po ato rreklamat nuk po di se ku jon se e kom eng.nese mundesh mem kallxu.. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fito pare ne net.Me klikime   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fito pare ne net.Me klikime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: