...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur   Wed Apr 29, 2009 12:10 pm

kjo eshte 1 toturial si te fitoni para duke e len pc-n tuaj te dhezur, (kuptohet duhet te ket internet)
eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,
do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,
Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS www.paypal.com )
E si ta beni ket?

do tju tregoj un ne vazhdim..

1.
Se pari vizitoni ket link : REGJITROHU
Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Anxa
Anetar 10%
Anetar 10%
avatar

Numri i postimeve : 35
Join date : 25/08/2009

MesazhTitulli: Re: Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur   Tue Aug 25, 2009 2:08 am

thanks broo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rashiti
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 03/04/2010

MesazhTitulli: Re: Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur   Sat Apr 03, 2010 12:24 pm

o idiot hiqu atyne intrigave se me kan me fitu pare ne net qfare sistemi ekonomik do te ishte, po shko merru me naj pune te meqme se krejt rrena jone postimet e tua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fito Pare vetem duke e len PC-n te ndezur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: