...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disk i jashtëm elegant nga Samsung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Disk i jashtëm elegant nga Samsung   Thu Apr 30, 2009 9:28 pmKompania Samsung ka paraqitur një disk të jashtëm në shtëpizën e vendosur horizontalisht nga alumini i lëmuar.

Përparësia më e madhe e serisë së pajisjeve Story nga Samsung është se nuk duken aspak si disqet e jashtme të forta. Të gjithë ata që janë lodhur nga shtëpizat e plastikës të cilat kryesisht i shohim në këto lloj pajisjesh do të dinë të vlerësojnë diçka që duket se pjesë e ndonjë sistemi muzikor - Hi-Fi.

Sa u përket specifikave, disqet do të janë në dispozicion me kapacitete prej 500 GB si dhe 1 e 1.5 TB. Ata do të janë të pajisur me qasjen USB 2.0 si dhe me softuerin e Samsung për ruajtjen e sigurt të dhënave në kohë reale, me mundësi të enkriptimit dhe mbrojtjes së dhënave me fjalëkalim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Disk i jashtëm elegant nga Samsung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: